Start > O nas
Left Right

O nas

Bogaci mężczyźni mieli zawsze powodzenie u kobiet

Zaradny mężczyzna i urodziwa kobieta są dla siebie naturalnymi partnerami. Mężczyzna niezależny i przedsiębiorczy daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa, którego potrzeba jest u niej niezwykle silna. Gdy ludzie mieszkali w jaskiniach, kobiety lgnęły do tych mężczyzn, którzy potrafili dobrze polować (żywność=przetrwanie) i wzbudzali respekt u innych samców (bezpieczeństwo = ochrona przed gwałtem). W ten sposób zapewniały przetrwanie sobie i swemu potomstwu. Podobnie czynią współczesne kobiety lgnąc do mężczyzn potrafiących zapewnić wygodny dom (bezpieczeństwo), dobry samochód (bezpieczne przemieszczanie się), świeże, organiczne pożywienia (przetrwanie), dobra opiekę medyczną (przetrwanie), dobrą szkołę dla dzieci (zdolność potomstwa do przetrwania w przyszłości), itp. Jak widać zmieniły się warunki, ale potrzeby zostały te same.

Bogaty zawsze szuka atrakcyjnych kobiet

Piękna kobieta zapewnia mężczyźnie zdrowe i atrakcyjne potomstwo. Cechy, które powodują, że kobieta wydaje się mężczyźnie piękna - bystre, zdrowe oczy, wydatne usta, jędrny biust, zaokrąglone biodra, silne uda, zdrowa rumiana cera, mocne włosy, zdrowe zęby, symetria rysów itp. - z punktu widzenia biologii oznaczają po prostu kobietę zdolną do rodzenia zdrowych dzieci. A im kobieta, w oczach mężczyzny, "piękniejsza", tym bardziej, z punktu widzenia biologii, predestynowana do roli matki. Rzecz jasna, zaradność i uroda to nie jedyne czynniki, które nasza psyche "bierze pod uwagę", gdy "pozwala" nam się zakochać. Ale są to czynniki niezwykle ważne, wręcz pierwszorzędne.

Nie trać czasu

SzukamMilionera.com ma w polskiej kulturze charakter unikalny. Nikt bowiem nie postawił kwestii męsko-damskich tak uczciwie, bezpośrednio i bez zbędnej hipokryzji, dając przy okazji, zaradnym mężczyznom i pięknym kobietom, możliwość poznania się w kulturalny, bezpośredni, szybki i niezwykle efektywny sposób. U nas w krótkim czasie poznasz więcej interesujących mężczyzn lub kobiet niż w całym swoim życiu. Mamy też mechanizm dopasowujący, który nieustannie wskazuje, kto, i w jakim stopniu, spełnia twoje oczekiwania. Do tego dajemy ci pełną kontrolę nad tym, z kim chcesz się komunikować. Możesz też dezaktywować swój profil i aktywować go ponownie.

A więc..

A więc do dzieła! Kliknij na łącze "Przyłącz się!" poniżej i zarejestruj za darmo. Nie masz nic do stracenia, za to wiele do zyskania. Pamiętaj, lepiej żałować, ze coś robiłeś, niż żałować, że nie robiłeś nic...