Start > Najczęściej zadawane pytania
Left Right

Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi zawarte na tej stronie, dotyczą umawiania się, kontaktowania i wyszukiwania właściwej osoby na naszym serwisie zapoznawczym. Jeśli masz problem natury technicznej, np. z logowaniem, zmianą hasła itp., zajrzyj na stronę pomocową naszego serwisu randkowego.

Jeśli masz inne pytanie, skontaktuj się z nami.

Nie znam ani jednego słowa po angielsku. W jaki sposób mam kontaktować się z obcokrajowcami? Jeśli w ogóle nie znasz angielskiego ani żadnego innego obcego języka, rzeczywiście możesz mieć problem w kontaktowaniu się z obcokrajowcami. Poproś koleżankę o tłumaczenie lub zapisz się na kurs językowy. Jeśli to nie jest możliwe, pamiętaj, ze polscy single tez są świetni i dla nich przede wszystkim jest ta strona. Więc może nie tak dużo tracisz, jak cie się wydaje.

[ Do góry ]

Zaprosił mnie do Anglii. Jak mam zorganizować sobie podroż? Nigdy tam jeszcze nie byłam! Nie należny odwiedzać obcego człowieka i to jeszcze zagranicą. Owszem, możesz jechać do Anglii, ale do koleżanki lub rodziny, a ze swoim pięknym nieznajomym spotkać się niejako przy okazji. Wtedy zobaczysz kim on jest naprawdę i zdecydujesz co dalej. Więcej porad znajdziesz na naszej stronie poświęconej bezpieczeństwu przy umawianiu się i spotykaniu z nieznajomymi. Organizacja wyjazdu to akurat najmniejszy problem. Zapytaj znajomych, rodzinę, idź do biura podroży.

[ Do góry ]

Napisał mi w e-mailu, że mnie kocha. Co mam zrobić?

[ Do góry ]

Wierzymy w miłość od pierwszego wejrzenia, nie mniej istnieje szansa, że masz do czynienia z oszustem lub naciągaczem. Zachowaj spokój i zobacz jak się sytuacja rozwija.

[ Do góry ]

Poprosiła mnie o pieniądze. Wysyłać czy nie? Nigdy, przenigdy nie wysyłaj pieniędzy osobie poznanej przez Internet. Jest to zawsze 100% oszustwo.

[ Do góry ]

Otrzymałem pozdrowienie. Co to oznacza? Idź do swojego konta, wybierz Pozdrowienia i kliknij na wybrany profil. Następnie kliknij Pozdrów. To wszystko! Możesz tez kliknąć Napisz i wysłać wiadomość. Tak byłoby bardziej na miejscu. Najlepiej jeśli wyślesz zarówno, jak i wiadomość.

[ Do góry ]

Jest pewien użytkownik, który bardzo mi się podoba. Chcę do niego wysłać wiadomość, ale o czym mam pisać? Po prostu napisz "Cześć" i że podoba cie się jego profil. Zapytaj też, czy jemu podoba się twój. Bądź śmiała, szczera i bezpośrednia. Nie trać czasu na gierki i podchody. W ten sposób szybko odsiejesz niezdecydowane lub niewłaściwe osoby, i szybciej trafisz na tego, na którego całe życie czekasz. Nie martw się, ze jeszcze się nie pojawił - po prostu nie przestawaj wyszukiwać, pozdrawiać i pisać wiadomości.

[ Do góry ]

Zobacz kobiety szukające mężczyzn | Zobacz mężczyzn szukających kobiet

[ Do góry ]