Start > Dziesięć Sposobów na przystojnego i zamożnego męża
Left Right

Dziesięć Sposobów na przystojnego i zamożnego męża

Wszystkie artykuły
Crop_1234162685_S1C2_Polish_Guy_PolishDating

Jak Uwieść Milionera

Zastanawiałaś się, jak się uwodzi milionera? No cóż, tak jak każdego innego mężczyznę, tyle, że musisz się bardziej starać; milioner jest bardziej wymagający i ma lepsze "oko". Oto 10 (dziesięć) niezawodnych sposobów, aby zdobyć każdego milionera!

1. Zrelaksuj się

Jeśli za bardzo się starasz zrobić jak najlepsze wrażenie, rezultat może być odwrotny od zamierzonego. Zdradzi cię wylany drink, zbyt szybkie mówienie lub nerwowy ton głosu. Dlatego, choć brzmi to banalnie, zrelaksuj się. Popatrz w lustro, zmruż oczy i powiedz sobie - "jestem piękna". Następnie idź na randkę.

2. Bądź zabawna

Humor jest zaraźliwy i świadczy o inteligencji. Jeśli mężczyzna będzie się świetnie bawił w twoim towarzystwie, zechce zobaczyć się z tobą raz jeszcze.

3. Bądź naturalna

Nie cwaniakuj i nie wywyższaj się. Na przywitanie powiedz po przedstaw się "cześć, jestem Kasia (Zosia, Agnieszka.. itp.)". Im mniej sztuczności i udawania, tym lepiej.

4. Patrz mu w oczy

Nie zmierzaj go wzrokiem od stop do głów, nie odwracaj głowy i nie rozglądaj wokół w poszukiwaniu znajomych. Patrz mu w oczy.

5. Użyj magicznego dotyku

Delikatnie i umiejętnie dotknij go przy pierwszej nadążającej się okazji. Na przykład gdy powie coś zabawnego, poklep go delikatnie po ramieniu. W ten delikatny sposób, pokażesz, ze jesteś nim zainteresowana. Jego reakcja z kolei pokaże ci, jak na niego działasz. Jeśli w odpowiedzi nie dotnie cię podobnie, lub nie pochyli się ku tobie, prawdopodobnie nie jest tobą zainteresowany... lub jest chorobliwie nieśmiały - próbuj dalej a na pewno się dowiesz.

6. (Zawsze) wyglądaj atrakcyjnie

W końcu "nie znasz dnia ani godziny ...". Nawet gdy idziesz po mleko do narożnego sklepiku lub wychodzisz na spacer z psem, bądź schludna, uczesana, umyta i zadbana - stosownie do okazji. Mężczyźni nie lubią jednak kobiet przesadnie wystrojonych i wymalowanych lub takich, które zanim wyjdą z domu, muszą spędzić kilka godzin przed lustrem. Nie bądź więc ani lafiryndą ani kopciuchem. Bądź normalna, wyluzowana i zadbana. Swoja urodę podkreślaj z wdziękiem i dyskretnie.

7. Trzymaj postawę

Pod żadnym pozorem nie garb się, nie stój z założonymi rękoma. Są to złe sygnały które odpychają potencjalnych partnerów. Bądź wyprostowana, zarówno gdy stoisz, jak i gdy siedzisz.

8. Nie prowadź monologu

Niektóre kobiety lubią zawłaszczyć rozmowę i nie dopuszczają mężczyzn do głosu. To fatalny zwyczaj. Rozmowa wymaga dwóch osób. Mów krótkimi zdaniami, tak aby dopuścić go do głosu.

9. Bądź dyplomatką

Miej swoja opinie ale nie kłóć się i nie okazuj fanatyzmu w jakiejkolwiek sprawie.

10. Bądź pewna siebie

Mężczyźni zgodnie twierdzą, że pewne siebie kobiety są sexy. Na zakończenie rozmowy mocno uściśnij jego rękę i, podając wizytówkę lub numer telefonu, powiedz "Milo było z tobą rozmawiać. Jak będziesz chciał kiedyś pogadać, zadzwoń do mnie".

....................................................................................................................................................

Prawa autorskie: użycie choćby części tego artykułu bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i skutkować może podjęciem przez nas kroków prawnych.

PRZYŁĄCZ SIĘ. Księżniczki nie płacą, a milionerzy płacą jeśli chcą!

__________________________________________________________________________

Share


Następny Artykuł: Milionerze - przetestuj przyszłą żonę