Start > Jak zdobyć męża milionera
Left Right

Jak zdobyć męża milionera

Wszystkie artykuły


Jak wyjść za mąż za milionera

1. Po pierwsze, przyłącz się do odpowiedniego serwisu internetowego, takiego jak Szukam Milionera:). Jest to najlepszy i dający największą szansę sposób aby zostać żoną bogatego i inteligentnego mężczyzny.

2. Po drugie, bądź doinformowana. Milionerzy należą do zupełnie innej klasy ludzi niż przeciętny Jan Kowalski. Ich życie i przyzwyczajenia zawodowe, towarzyskie i miłosne, mogą być zupełnie inne od tych, z którymi ty się zetknęłaś. Jeśli chcesz zdobyć męża milionera, musisz nabyć niezbędną w tym zakresie wiedzę i postarać się zrozumieć jego sposób myślenia. Nie oszukujmy się - nie jest łatwo poznać milionera. Na jednego bogatego mężczyznę przypada wiele chętnych a przy tym młodych i pięknych kobiet. Jeśli jednak "odrobisz swoją pracę domową", a więc zdobędziesz niezbędną wiedzę o jego stylu życia i sposobie myślenia, twoje szanse na zostanie bogata milionerką wzrosną wielokrotnie. Musisz jednak myśleć strategicznie i mieć konkretny plan do zrealizowania.

3. Po trzecie, kształć się. Bogaci mężczyźni zazwyczaj są wykształceni i szukają kobiet z którymi można inteligentnie porozmawiać. Wielu ludzi hołduje błędnemu stereotypowi, że milionerzy szukają pięknych ale niezbyt mądrych kobiet. Nic bardziej błędnego. Owszem, tak jak każdy inny mężczyzna, milioner może być początkowo zauroczony piękną kobietą która w życiu nie przeczytała książki, ale z pewnością nie ożeni się z nią. Będziesz potrzebować więcej niż tylko piękny biust czy seksowne usta, aby zatrzymać go na dłużej. A więc... bierz się do roboty! A przynajmniej do czytania!

4. Po czwarte, znajdź pracę w miejscu gdzie będziesz spotykać milionerów. Przenieś się więc do Warszawy, Londynu lub Nowego Jorku jeśli tyko masz taką możliwość. Jeśli nie masz takiej możliwości, bezwzględnie skorzystaj z serwisu Szukam Milonera; skoro ty nie możesz pójść w świat, niech świat przyjdzie do ciebie. W końcu, jeśli wpadniesz milionerowi w oko, odległość nie będzie mieć dla niego żadnego znaczenia. Nieruchomości, obsługa turystów, hotelarstwo i bankowość, to dziedziny w których masz szanse na częste spotkania z zamożnymi panami. Pamiętaj jednak, że milioner nie pojawi się od tak na progu twojego domu z kwiatami i pierścionkiem zaręczynowym. To ty musisz stworzyć okazje do spotkania. Posiadanie pracy będzie miało też i tę zaletę, że milionerzy bardziej cenią kobiety, które realizują się w życiu zawodowym. Zamożni mężczyźni chcą wiedzieć, że kobiecie imponuje ich charakter, nie tylko ich pieniądze. Jeśli więc robisz własną karierę, masz większe szanse zaimponować zamożnemu mężczyźnie i pokazać, że nie "lecisz na kasę". Podobnie będzie po ślubie - nawet jeśli zrezygnujesz z pracy, postaraj się robić coś pożytecznego. Jeśli cały dzień spędzać będziesz w basenie lub w domu, twój milioner szybko się tobą znudzi i straci dla ciebie szacunek. Zainteresuj się czymś więcej niż tylko zakupami i zabiegami kosmetycznymi. Zapisz się na lekcje tańca, jogi, pianina lub tenisa. A może zacznij studiować historię sztuki lub archeologię, jeśli o tym zawsze marzyłaś. Bogaci panowie uwielbiają artystki i kobiety o zacięciu artystycznym. Może pomożesz mu wybrać dzieła sztuki w które powinien zainwestować? Albo zarazisz miłością do opery? Nie zakładaj jednak, że poznany przez ciebie milioner jest "zielony" w dziedzinie, w której ty uważasz się za eksperta. Bogaty mężczyzna jest zazwyczaj bardziej inteligentny niż na to wygląda, i ma jakiejś pojecie o praktycznie każdej dziedzinie ludzkiej aktywności. Bardzo szybko wyczuje fałsz i niekompetencje, dlatego nie cierpi odjechanych pseudoartystek, pseudo-ekspertek, snobek itp. Nie udawaj więc kogoś, kim nie jesteś. Bądź autentyczna.

5. Po piąte, tak pokieruj swoim życiem towarzyskim, aby było w nim miejsce na zajęcia i ludzi, którzy doprowadzą cię do bogatych i zamożnych mężczyzn. Jeśli tylko możesz, pojawiaj się na bankietach, przyjęciach i firmowych imprezach. Postaraj się poznać jak najwięcej wpływowych ludzi. Szukaj męża milionera w ten sam sposób, w jaki szukałabyś wymarzonej pracy. Gdy już zdobędziesz pewną pozycję w zamożnych i wpływowych kręgach towarzyskich, zamożnych kawalerów i rozwodników pojawi się wokół ciebie na pęczki. Twoje umiejętności nie pójdą na marne również później, po ślubie - twój mąż milioner z pewnością tobie właśnie powierzy decyzje z kim i kiedy będziecie się spotykać i na jakie przyjęcia uczęszczać.

6. Po szóste - rób się na bóstwo (Jak mówią Amerykanie "Dress to impress"). Zamożny mężczyzna szuka kobiety, którą będzie mógł pochwalić się na przyjęciach, spotkaniach i imprezach firmowych. Nie musisz ubierać się drogo - wystarczy, że ubierać się będziesz skromnie ale gustownie. Musisz też dbać o ciało - uprawiaj jogę, aerobic, zapisz się do fitness clubu. Ćwicz codziennie przynajmniej 30 minut i zawsze prawidłowo się odżywiaj. Nigdy się nie zaniedbuj, nawet po ślubie - pamiętaj, wokół bogatych mężczyzn zawsze kręci się pełno pięknych kobiet, nawet gdy są już żonaci.

Miało być 10 spsobów? No cóż, niech te 6 na razie wystarczy... Powodzenia!

....................................................................................................................................................

Prawa autorskie: użycie choćby części tego artykułu bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i skutkować może podjęciem przez nas kroków prawnych.

PRZYŁĄCZ SIĘ. Księżniczki nie płacą, a milionerzy płacą jeśli chcą!

__________________________________________________________________________


Następny Artykuł: Nie szukaj sponsora, szukaj milionera