Start > Najciekawsze wpisy na profilach milionerów i księżniczek
Left Right

Najciekawsze wpisy na profilach milionerów i księżniczek

Wszystkie artykuły


"Niepoprawna optymistka szukająca mężczyzny, który niepokoi intelektualnie, uspokoi materialnie i zaspokoi seksualnie"

"Nie jestem pozorem życia, nie jestem stratą czasu, jestem prawdziwa"

"..Jestem tu bo szukam mężczyzny na którego mogła bym liczyć w każdej sytuacji..."

"Szukam ciepłego, dobrego mężczyzny. Dżentelmena z klasą, księcia jakiego trudno znaleźć w prawdziwym życiu.... Swojej osobie, zarówno pod względem charakteru, jak i fizyczności mam coś do zarzucenia. Ale jest szansa na wydobycie ze mnie tego, co najlepsze, rzucenie na mnie światła wskazującego na to, że jestem młodą, pełną uczuć kobietą. Pragniesz mnie docenić?"

"... Jestem bezkonfliktową osobą, ale nie pozwolę sobie wejść na głowę..."

"... Do relacji wniosę tyle, ile będzie trzeba..."

"... Jeśli do zaoferowania masz tylko samochód i dużą ilość pieniędzy to wiedz, że dla mnie to o dużo za mało. Pragnę przygód i szaleństw i czasem tylko przytulanek przed telewizorem :) ..."

"Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie :)"

"Każdy umiera, ale nie każdy naprawdę żyje"

"Jestem najgorszym koszmarem twojego chłopaka :)"

"Seks... seksu jest pełno wszędzie. Seks sam w sobie mnie nie interesuje. Jest nudny i banalny. Natomiast jest wspaniałym zwieńczeniem związku, kiedy występuje uczucie, magnetyzm pomiędzy dwojgiem ludzi. Jest cudownym zbliżeniem dusz... A na samym seksie nie da się niczego trwałego zbudować..."

"... mało obchodzi mnie wielkość penisa-ważne jest to żeby JEGO właściciel umiał się nim posługiwać...;-)..."

"Ja - Świadoma, Kobieca, Ciekawa świata, Myśląca, Pelna radosci, nie chcaca zlych emocji, frustracji. Sympatyzuje z życiem. Piękna twarz + wewnetrzny blask oraz ciagla erekcja intelektualna=milioner dla mnie"

"Kończąc dodam,ze ilość monarchii konstytucyjnych,kurczy sie w zastraszającym tempie....zatem księżniczek zaczyna brakować"

"Portal ten poleciła mi koleżanka która poznała tu fantastycznego mężczyznę. Pozazdrościłam jej i też postanowiłam spróbować ;) Od 2 lat jestem sama i przyszedł już czas na zmianę tego stanu. Szukam mężczyzny nie chłopca który dał by mi poczucie bezpieczeństwa i zaopiekował by się mną ;)"

"Chcę, byś Ty chciał, a znajdziesz sposób - wtedy ja to docenię. Jeśli nie chcesz znajdziesz powód, a ja to zrozumiem - tak na mnie patrz."

"Nie szukam tu kogoś z kim można spędzić piątkowy wieczór...Raczej kogoś z kim chce się spędzić całą sobotę."

"Dziewczyny, które poza seksem nie mają nic do zaoferowania - po pierwsze to nie ten portal, po drugie zrozumcie: mężczyźni rzadko kiedy chcą od kobiety wyłącznie seksu."

"Z chwilą gdy decydujesz się stawić czoło problemom, przekonujesz się, że możesz więcej niż Ci się zdawało."

"Jedna z przyświecających mi myśli: 'Żyj według życiorysu, jaki chciałbyś sobie napisać."

....................................................................................................................................................

Prawa autorskie: użycie choćby części tego artykułu bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i skutkować może podjęciem przez nas kroków prawnych.

PRZYŁĄCZ SIĘ. Księżniczki nie płacą, a milionerzy płacą jeśli chcą!

__________________________________________________________________________


Następny Artykuł: Podbijamy meski swiat milionerow