Start > Szukam Bogatego
Left Right

Szukam Bogatego

Wszystkie artykuły


Szukam Bogatego; Powód i Przyczyna

15 powodów aby poznać milionera!

Kandydata na chłopaka, narzeczonego, męża, kochanka lub przyjaciela.

1. Bogaty mężczyzna jest zazwyczaj bardziej wykształcony

Zdobycie majątku wymaga nie tylko sprytu i pracowitości, ale też wykształcenia. Bogaty facet jest zazwyczaj wykształcony, a dzięki temu dowartościowany i spełniony.

2. Zamożny mężczyzna jest zazwyczaj bardziej pracowity

Aby zdobyć majątek, twój bogaty mężczyzna musiał pracować więcej niż inni. Jeśli wiec szukasz bogatego, szukasz bardziej pracowitego. Chyba lepiej związać się z mężczyzną bardziej pracowitym, niż z leniuszkiem.

3. Majętny mężczyzna jest zazwyczaj bardziej lojalny

Zrobienie majątku wymagało od niego lojalności - wobec partnerów biznesowych, kolegów, wobec samego siebie. Z drugiej zaś strony, posiadanie majątku ułatwia mu dotrzymywanie złożonych obietnic. Szukając bogatego, szukasz także bardziej lojalnego. Lepiej związać się z mężczyzną lojalnym, niż takim, na którym nie możesz polegać.

4. Nadziany mężczyzna jest zazwyczaj przystojniejszy

Bez uroku osobistego, bez swoistego czaru lub wręcz charyzmy, nie zrobiłby pieniedzy, nie doszedłby do dużego majątku. Szukając bogatego, szukasz także przystojnego. Lepiej związać się z mężczyzną przystojnym, niż z brzydalem.

5. Zasobny finansowo mężczyzna wie czego chce

Musiał mieć jasno wyznaczony cel aby dojść do tego, do czego doszedł. Musiał wiedzieć czego chce i jak to osiągnąć. Szukając bogatego, szukasz także bardziej lojalnego. Lepiej związać się z mężczyzną lojalnym, niż takim, na którym nie możesz polegać.

6. Z bogatym mężczyzną jest ciekawiej!

Mężczyzna bogaty spotyka ciekawych, wpływowych ludzi i jeździ do ciekawych, odległych miejsc. Sam tez jest ciekawy. Skoro szukam bogatego, to szukam też interesującego. Lepiej związać się z mężczyzną interesującym, niż z nudziarzem.

7. Bogaty mężczyzna jest zazwyczaj bardziej troskliwy i opiekuńczy

Bogaty mężczyzna jest bardziej przywykły do opieki i troszczenia się. Co więcej, ma ku temu więcej kompetencji i więcej w tym względzie doświadczenia. Lepiej chyba być z mężczyzną, który chce i potrafi się troszczyć, niż z takim, któremu troska snu nie zakłóca, a chęć opiekowania się kimś drogim i bliskim, do głowy jeszcze nie zawitała.

8. Bogaty mężczyzna jest zazwyczaj bardziej odpowiedzialny

Bogaty mężczyzna jest bogaty, ponieważ jest odpowiedzialny. Odpowiedzialność to drugie imię bogatego mężczyzny. Lepiej chyba być z mężczyzną odpowiedzialnym, takim, który jest do odpowiedzialności nawykły, niż z takim, który odpowiedzialny nie jest i być nie zamierza.

9. Bogaty mężczyzna rozwiąże twoje kłopoty finansowe

W tym względzie nie możesz rzecz jasna mieć na wstępie pewności żadnej, bo wszystko zależy od tego jak sobie z bogatym mężczyzną stosunki ułożysz. Jeśli będzie to prawdziwa dojrzała i na uczuciu oparta relacja, z pewnością twoje kłopoty finansowe staną się przeszłością. Natomiast gdy przy biednym pozostaniesz lub biednego trzymać się uparcie będziesz, twoje kłopoty do długów i finansów się odnoszące, z pewnością rozwiązane nie zostaną, co więcej, najprawdopodobniej pogłębią się one i rozedmą do rozmiarów, których ogarnąć być może nie będziesz już w stanie.

10. Twoje koleżanki umrą z zazdrości

Milioner potrafi zrobić wrażenie. Jeśli chcesz aby koleżanki zzieleniały z zazdrości, poznaj milionera. Koleżanki nie będą zazdrościć ci biedaka ani prowincjusza, ale będą zazdrościć bogatego światowca.

11. Bo lepiej się martwić, że ma się za dużo, niż że ma się za mało...

Nie martw się, że będziesz mieć za dużo pieniedzy, ubrań, szampana, wyjazdów zagranicznych, interesujących znajomych, odpowiedzialności, itp. Martw się raczej, że czy tych będziesz mieć za mało.

12. Bo twoje dzieci będą chodzić do lepszych szkół

Milioner ma dwie rzeczy, potrzebne do wykształcenia dzieci: pieniądze i szacunek dla wykształcenia. Jeśli zwiążesz się z milionerem, twoje dzieci będą wykształcone. Jeśli zwiążesz się z biedakiem, ryzykujesz, że nie będą.

13. Z bogatym mężczyzną zwiedzisz świat i poznasz interesujących ludzi

Ciekawiej latać na zakupy do Nowego Jorku, zimę spędzać na Florydzie, a wakacje w Toskanii

14. Nawet jeśli się rozwiedziesz, nie zostaniesz zupełnie na lodzie

Zadawanie się z biedakiem ma także ten minus, że gdy biedak cię zostawi, zostaniesz sama i jeszcze biedniejsza. Jedyne, co biedak ci zostawi, to dziecko i niespłacone długi. Gdy zostawi cię milioner, zostaną ci przynajmniej mile wspomnienia i prezenty. Jeśli będziesz mądra, zostaniesz materialnie zabezpieczona.

15. Przekonasz się na własnej skórze, czy rzeczywiście pieniądze szczęścia nie dają...

O tym, że pieniądze nie dają szczęścia, mówią tylko ci, którzy ich nie mają. Zwiąż się z mężczyzną zamożnym, który ma pieniądze, i przekonaj się, jaki jest ich rzeczywisty wpływ na szczęście.

....................................................................................................................................................

Prawa autorskie: użycie choćby części tego artykułu bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i skutkować może podjęciem przez nas kroków prawnych.

PRZYŁĄCZ SIĘ. Księżniczki nie płacą, a milionerzy płacą jeśli chcą!

__________________________________________________________________________

Odostępnij to (podziel się tym) na Twitter.

Odostępnij to (podziel się tym) na Facebook, Wykop, Linkedin itd.


Następny Artykuł: Jak znaleźć męża milionera