Start > Dziesięć Cech Kandydatki Na Wspaniałą Żonę
Left Right

Dziesięć Cech Kandydatki Na Wspaniałą Żonę

Wszystkie artykuły
Crop_1241771511_shutterstock_2466619

Milionerze - czy moja dziewczyna będzie dobrą żoną?

A więc mówisz, że twoja dziewczyna jest piękna, mądra, seksowna, po prostu wspaniała. Ale czy jest dobrym materiałem na żonę? Żaden mężczyzna tego nie wie i żeniąc się, ryzykuje. Są jednak sposoby, żeby to ryzyko znacząco zmniejszyć. Sprawdź, czy twoja dziewczyna spełnia poniższe kryteria. Jeśli tak, gratulacje. Jeśli nie, być może lepiej zrobisz znajdując sobie inną. Lepiej teraz niż potem. Oto 10 (dziesięć) pytań, kryteriów, których szybka analiza pozwoli ci już teraz odpowiedzieć na pytanie, czy twoja dziewczyna lub narzeczona, będzie dobrą, wspaniałą i wyrozumiałą żoną.

1. Czyni cię lepszym

Może to brzmi banalnie, ale każdy mężczyzna posiadający wspaniałą żonę powie ci t samo - dzięki niej chce być lepszym mężczyzną, lepszym człowiekiem. Chce pracować nad sobą, uczyć się, bić sportowe rekordy, robić interesy, być lepszym w tym co robi. Twoja kobieta nie musi cię do niczego namawiać, niczego mówić, wystarczy jej obecność. Jeśli nagle poczujesz się podle z powodu tego, jak potraktowałeś swoja siostrę, lub w pracy stałeś się bardziej rzetelny i wymagający wobec siebie, zastanów się, co cię do tego motywuje. Może twoja dziewczyna? Jeśli wiesz o czym piszę, jesteś prawdziwym szczęściarzem.

2. Kocha

To, że powinna twoja dziewczyna powinna cię kochać, wydaje się oczywiste. W praktyce niestety, bywa rożnie. I nie chodzi tylko o to, że dziewczyna może cię zwodzić, udawać że kocha. Rzecz w tym, że dziewczynie może się wydawać iż kocha, podczas gdy w rzeczywistości nie potrafi kochać, lub kocha nie ciebie, ale jakieś twoje fałszywe wyobrażenie. Jak więc poznasz, czy dziewczyna kocha naprawdę? Przede wszystkim, powinna cię kochać takim jakim jesteś, i za to jaki naprawdę jesteś. Nie za to kim próbujesz być, lub kim chciałbyś być. Lub kim ona chciałaby abyś był. Jeśli naprawdę cie kocha, zaakceptuje a nawet pokocha twoje wady. Postaraj się na chwile zapomnieć co was łączy i popatrz na swoja dziewczynę chłodnym okiem bacznego obserwatora. Jak zachowuje się w życiu codziennym? Jeśli twój widok nie powoduje błysku w jej oku i wydaje się być obojętna na to co mówisz, najprawdopodobniej cię nie kocha, lub nie ma pojęcia czym jest miłość. Jeśli zaś twoja nagła wizyta lub telefon rozpalają ja, jest szansa, że uczucie jest prawdziwe.

3. Nie kłamie

To brzmi brutalnie i może boleć , ale jeśli zdarza ci się przyłapać swoja dziewczynę na drobnych, niewinnych kłamstwach, daj sobie spokój. To nie jest kandydatka na żonę. Po ślubie kłamać będzie dalej, tyle że o wiele częściej i w dużo poważniejszych sprawach. Zresztą, już to pewnie robi, ale tego nie widzisz, bo "miłość" przesłania ci rozum i osłabia ostrość widzenia. Czy znasz piosenkę Edyty Bartosiewicz "Skłamałam"? Ta piękna piosenka jest o takich właśnie kobietach. Kobietach - kłamczuchach, które potrafią zniszczyć emocjonalnie każdego mężczyznę. Hmm... obyś nigdy nie musiał słuchać tej piosenki zastanawiając się, jak to możliwe, ze Edyta Bartosiewicz napisała piosenkę o twojej żonie.

4. Troszczy się

Nie jest dobrze, jeśli dziewczyna próbuje cię kontrolować i chce zawsze wiedzieć gdzie jesteś i co robisz. Z drugiej strony, jeśli dziewczyna o nic nie pyta, może to być oznaka, że nie dba o ciebie, nie troszczy się. Dziewczyna nie zainteresowana twoimi sprawami i nie troszcząca się o ciebie, jest tak samo złą kandydatka na żonę, jak dziewczyna wścibska i kontrolująca. Jak jest w twoim przypadku, oceń sam.

5. Akceptuje cię takim jakim jesteś.

Kobieta powinna cię akceptować takim jakim jesteś. Jeśli chce cie zmienić, to znaczy, że kocha ciebie takim jakim chciała abyś był. Jeśli się podporządkujesz i zmienisz, prędzej czy później znienawidzisz siebie samego. Jeśli się nie zmienisz, prędzej czy później twoja kobieta zostawi cie. Jeśli wiec czujesz, że nie akceptuje cie takim jakim jesteś, odejdź. Lepiej teraz niż później.

6. Szanuje

Niezwykle ważna sprawa. Twoja kobieta musi ciebie szanować. A to oznacza, że słucha nawet jeśli się nie zgadza. Nie stara się ciebie poniżyć lub pomniejszyć. Nie robi scen w obecności rodziny lub przyjaciół, a wszystkie istotne sprawy załatwia z tobą w cztery oczy.

7. Jest piękna

Przynajmniej w twoich oczach. Kobieta musi umieć o siebie zadbać, być kobieca, seksowna. Nie musi wyglądać jak modelka, ale musi się tobie podobać. Bez tego nie ma miłości.

8. Ma podobny do ciebie temperament

Jeśli lubisz eksperymentować w łóżku a twoja dziewczyna nie, masz problem. Znajdź taka dziewczynę, z którą jesteście, jeśli chodzi o seks, jak dwie połówki jabłka. Gdy w małżeństwie pojawia się problemy, seks będzie was dalej łączyć.

9. Jest inteligentna

Wielu mężczyzn woli mniej inteligentna od nich kobietę w nadziei, że będzie ją łatwiej kontrolować, lub, że będzie się ona bardziej przywiązana i oddana. Nic bardziej mylnego. Zazwyczaj w parze z wyższym ilorazem inteligencji idą bardziej rozwinięte uczucia wyższe, takie jak empatia, współczucie, chęć niesienia pomocy itp. Istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, ze kobieta inteligentna cię skrzywdzi. Owszem, inteligentna kobieta jest większym wyzwaniem, ale dostarcza więcej radości i potrafi zaskoczyć. Inteligentną kobietą się nie znudzisz. Przy mądrej kobiecie będziesz chciał się rozwijać. Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, nigdy nie zwiążesz się z głupszą od siebie.

10. Jest niezależna

Zależna od ciebie kobieta przyciąga - potrzebuje twojej pomocy w załatwianiu ważnych życiowych spraw przez co ty stajesz się taki ważny... Ale to pułapka. Pułapka, w którą wpada niezliczona ilości mężczyzn. Prędzej czy później bowiem, zmęczy cię taki związek. Zaczniesz się dusić i nie będziesz chciał być niczyją niańką. Nie bój się niezależnych kobiet. Prawdziwa miłość to miłość dwóch samowystarczalnych ludzi. Znajdź sobie żonę, która twardo stoi na dwóch własnych nogach. Która jest emocjonalnie niezależna, ma własną osobowość i własne poglądy.

....................................................................................................................................................

Prawa autorskie: użycie choćby części tego artykułu bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i skutkować może podjęciem przez nas kroków prawnych.

PRZYŁĄCZ SIĘ. Księżniczki nie płacą, a milionerzy płacą jeśli chcą!

__________________________________________________________________________


Następny Artykuł: 12 sposbów jak zarobic pierwszy milion