Start > Nie Szukaj Sponsora Szukaj Milionera
Left Right

Nie Szukaj Sponsora Szukaj Milionera

Wszystkie artykuły


Lepszy milioner niż "sponsor"

Dlaczego warto szukać milionera, a nie jakiegoś "sponsora"

Sytuacja ekonomiczna, nieodpowiedzialność i niedojrzałość niektórych mężczyzn, przejawiająca się np. zostawianiem na pastwę losu żony lub dziewczyny, często w ciąży lub z dziećmi, poluzowanie więzów rodzinnych, kultura konsumeryzmu, wszechobecna reklama nieustannie kreująca chęć posiadania tak wśród biednych jak i bogatych, to tylko niektóre zjawiska stojące za fenomenem tak zwanego "sponsoringu". Zjawisko to występuje nie tylko w Polsce i innych krajach na dorobku. Sponsoring jest powszechny w wysoko rozwiniętych krajach Zachodu, jak Stany Zjednoczone, Francja czy Wielka Brytania.

Wiele młodych kobiet brzydzi się sponsoringiem ale uważa, że nie ma innego wyjścia. Czy rzeczywiście? Czy nie ma alternatywy dla szukania sponsora? Otóż jest. Wystarczy znaleźć majętnego, zaradnego partnera - przyjaciela, kochanka lub męża. Kogoś kto będzie cię wspierał nie tylko finansowo, ale także duchowo i emocjonalnie. Będzie służył radą i pomocą. Kto być może początkowo będzie przyjacielem i kochankiem, ale z czasem stanie się kimś ważniejszym. Zamiast więc ogłaszać się na jakichś dwuznacznych anonsach, tracić godność na targowaniu się i "przyjmowaniu ofert" od nieznajomych, zastanów się, czy nie lepiej skorzystać z naszego serwisu i znaleźć sobie milionera - normalnego, odpowiedzialnego i zaradnego faceta. Takiego, jakim każdy facet być powinien, ale niestety nie jest.

Oto więcej powodów, dla których warto zostawić anonse i zapisać się do naszego serwisu:

1. Z milionerem jest ciekawiej.

Tak zwanym sponsorem może być każdy. Nawet najmniej interesujący mężczyzna na świecie. Milionerami są zazwyczaj mężczyźni wykształceni i obeznani ze światem, a przez to dużo ciekawsi

2. Z milionerem zwiedzisz świat.

Przeciętni faceci jeżdżą na delegacje do Warszawy. Milionerzy jeżdżą po świecie. W interesach i dla przyjemności.

3. Z milionerem poznasz ciekawych ludzi.

Sponsorem może być każdy kto umieści darmowe lub tanie ogłoszenie. Nawet bezdomny, który skorzysta z kawiarni internetowej. Za to Milioner spotyka się codziennie z wpływowymi i interesującymi ludźmi. Dzięki niemu, niektórych z nich na pewno poznasz.

4. Z milionerem jest dostatnio.

Sponsorem może być każdy - nawet biedny emeryt, rencista lub dozorca z twojego budynku. Wystarczy, że zamieści darmowe lub tanie ogłoszenie na jednym z dziesiątek sponsoringowych serwisów. Natomiast Milioner naprawdę ma pieniądze i ma ochotę je wydać na bliska mu osobę, niezależnie od rodzaju relacji, w jakiej się znajduje. Milionera znajdziesz tylko u nas.

5. Z milionerem jest bezpieczniej.

Sponsorem może być każdy - nawet ktoś niezrównoważony psychicznie, szalony, porywczy lub nieobliczalny - wystarczy, ze zamieści darmowe lub tanie ogłoszenie na tak zwanych "anonsach". Natomiast milioner... czy widziałaś niezrównoważonego psychicznie milionera? Takiego, co zagraża otoczeniu? Chyba nie często się taki zdarza...

6. Z milionerem możliwa jest normalna ludzka relacja.

Sponsor szuka seksu. Tylko i wyłącznie. Owszem, ogłasza, ze nie szuka "profesjonalistki", ale i tak na profesjonalistce najczęściej kończy. Sponsor po prostu szuka seksu za grosze. Natomiast milioner szuka przede wszystkim uczucia. Dla milionera seks bez uczucia i wzajemnego szacunku nie ma sensu.

7. Z milionerem masz szanse na przyszłość.

Nigdy nie wiesz, kiedy relacja z milionerem przerodzi się w coś poważniejszego. Natomiast tak zwany sponsor przeskoczy na inny kwiatek, o ile tylko stawka będzie niższa. Sponsor to frajer, który traktuje kobietę jak towar, milionera to mężczyzna z klasą, dżentelmen.

Wniosek: Szkoda twojego wieku, czasu, urody i samo-szacunku dla nieudacznik ogłaszających się na przeróżnych anonsach typu szukam sponsora. Lepiej poświeć swój czas i wysiłek na szukanie milionera. Jeśli się postarasz na pewno go znajdziesz. A przy okazji poznasz ciekawych ludzi, mężczyzn z "innej " i nieprzeciętnym poziomie myślenia.

....................................................................................................................................................

Prawa autorskie: użycie choćby części tego artykułu bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i skutkować może podjęciem przez nas kroków prawnych.

PRZYŁĄCZ SIĘ. Księżniczki nie płacą, a milionerzy płacą jeśli chcą!

__________________________________________________________________________


Następny Artykuł: 10 sposobów na bogatego męża