Start > Optymistyczna księżniczka
Left Right

Optymistyczna księżniczka

Wszystkie artykuły


Optymistyczna KSIĘŻNICZKA Od dłuższego czasu obserwuję mężczyzn i kobiety z którymi oni najczęściej się spotykają. Moje refleksje skupią się na optymistycznym podejściu do ludzi i życia. Kobieta, która potrrafi skupić na sobie wzrok mężczyzny najczęściej jest uśmiechnięta i zaraża śmiechem oraz optymizmem ludzi wokół siebie. Potrafi znaleźć się w centrum uwagi, nie obraża się z powodu uwag na swój temat tylko potrafi obrócić je w żart a czasami śmieje się sama z siebie. Własne wpadki życiowe czy niefortunne sytuacje wykorzystuje do zabawnych anegdot. Dziewczyny!!! Szukacie przystojnego milionera?? Oni szukają zabawnych Księżniczek, które nie płączą z powodu porażek tylko potrafią się z nich śmiać. Każdy mężczyzna woli uśmiechniętą kobietę od smutnej księżniczki. Aż miło pokazać się wśród kolegów z dziewczyną, która wprawi całe towarzystwo w dobry nastrój. Dziewczyny uśmiech na twarz i podbijamy męski świat Milionerów!!!!

....................................................................................................................................................

Prawa autorskie: użycie choćby części tego artykułu bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i skutkować może podjęciem przez nas kroków prawnych.

PRZYŁĄCZ SIĘ. Księżniczki nie płacą, a milionerzy płacą jeśli chcą!

__________________________________________________________________________


Następny Artykuł: Polak czy obcokrajowiec?