Start > Wyjsc za Polaka czy obcokrajowca?
Left Right

Wyjsc za Polaka czy obcokrajowca?

Wszystkie artykuły


Uwaga: poglądy wyrażone w tym artykule należą do jego autora i niekoniecznie oddają poglądy wydawcy i operatora serwisu internetowego LoveStreet.pl.

Polak czy obcokrajowiec?

Przede wszystkim twój partner powinien być właściwym człowiekiem z którym łączy cię mocna więź emocjonalna i silny pociąg fizyczny. Kwestia narodowości jest drugorzędna. Czy jednak we wszystkich przypadkach? Z pewnością nie.
Inna narodowość twojego partnera może być tak intrygująca i podniecająca, że będzie jedynie wzmacniać wasz związek.
Są jednak wypadki odwrotne. Jeśli twój partner widzi twoja narodowość i kulturę jako niższą, gorszą, nie wróży to dobrze na przyszłość.
Podobnie, gdy narodowość i kultura twojego partnera jest tak odległa i odmienna od twojej, że praktycznie nic, w sensie kulturowo-socjologicznym, was nie łączy.
Z kolei plusem twojego związku z partnerem odmiennej narodowości jest fantastyczny wpływ jaki rodzina mieszana mieć będzie na wasze dzieci.

....................................................................................................................................................

Prawa autorskie: użycie choćby części tego artykułu bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i skutkować może podjęciem przez nas kroków prawnych.

PRZYŁĄCZ SIĘ. Księżniczki nie płacą, a milionerzy płacą jeśli chcą!

__________________________________________________________________________


Następny Artykuł: Dzien dobry tvn ksiezniczki szukaja sponsora nie wykluczaja milosci